ВІТАЄМО переможців
Міжнародного конкурсу з комп’ютерної графіки
та веб-дизайну

«CreDiCo» — 2020


ШКОЛЯРІ 14-17 РОКІВ

Комп’ютерна графіка: Растрова графіка

1 місце – Гирявенко Дар’я Сергіївна

1 місце – Гладенко Марія Володимирівна

2 місце – Вишня Наталія Валеріївна

2 місце – Бойко Дмитро Романович

2 місце – Матвієнко Анна Вікторівна

2 місце – Токар Руслана Олександрівна

2 місце – Іванюта Ігорь В’ячеславович

2 місце – Вербицький Євгеній Олександрович

3 місце – Шеліхова Елизавета Максимівна

3 місце – Бойко Дмитро Романович

3 місце – Рожковський Данило Олегович

 

Комп’ютерна графіка: Векторна графіка

1 місце – Храпач Віталій Олександрович

2 місце – Бугаєнко Олександр Васильович

3 місце – Перепека Сергій Андрійович

 

Комп’ютерна графіка: Фотоколаж

1 місце – Трубчанінова Альона Андріївна

 

Веб-дизайн: Графічне оформлення

3 місце – Александров Асен Асенов

3 місце – Спинов Никита Арсеньевич

3 місце – Тімонович Мар’яна

3 місце – Шаповал Анна

 

СТУДЕНТИ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

 

Комп’ютерна графіка: Растрова графіка

1 місце – Салова Марія Василівна

1 місце – Гонтар Олена Сергіївна

1 місце – Ткаченко Ірина Ігорівна

1 місце – Юшко Катерина Сергіївна

2 місце – Бодарєва Єлизавета Олександрівна

2 місце – Касап Вікторія Сергіївна

2 місце – Рахматова Нігора

2 місце – Сіра Інна Сергіївна

2 місце – Войтенко Альона Андріївна

2 місце – Мигаль Віталій Олександрович

2 місце – Сиромля Андрій Миколайович

2 місце – Токмань Віталіна Анатоліївна

3 місце – Чередник Ірина Вікторівна

3 місце – Брунько Марина Миколаївна

3 місце – Ковальчук Юрій Олександрович

3 місце – Тарасенко Владислав Олександрович

3 місце – Галізів Денис

3 місце – Лахно Володимир Анатолійович

3 місце – Jolanta Religa

3 місце – Peter Clarkwood

3 місце – Шимко Вадим Олександрович

3 місце – Колот Діана Миколаївна

3 місце – Цілуйко Віта Романівна

 

Комп’ютерна графіка: Векторна графіка

1 місце – Бих Катерина Володимирівна

1 місце – Диченко Віра Олександрівна

1 місце – Заєць Вікторія Олександрівна

1 місце – Носаченко Дар’я Сергіївна

2 місце – Павленко Ксенія Сергіївна

2 місце – Кирноз Карина Володимирівна

2 місце – Кривко Антоніна Миколаївна

2 місце – Рева Тетяна Миколаївна

2 місце – Момот Роман Анатолійович

3 місце – Радоніч Вікторія Михайлівна

3 місце – Авдеева Анастасия Олеговна

3 місце – Song Jiamei

3 місце – Тарасюк Олена Михайлівна

3 місце – Нищета Микола Петрович

3 місце – Притика Оксана Валентинівна

 

Комп’ютерна графіка: Фотоколаж

1 місце – Олійникова Ілона Вячеславівна

1 місце – Кіблицька Ольга Вікторівна

1 місце – Коняєва Поліна Сергіївна

2 місце – Федорчук Анна Віталіївна

2 місце – Небилиця Володимир Олексійович

3 місце – Перемот Анастасія Ігорівна

3 місце – Лукавенко Ксенія Олексіївна

3 місце – Шердананулов Умітджан

3 місце – Лібець Єлизавета Сергіївна

 

Комп’ютерна анімація

1 місце – Ємельянова Вікторія Геннадіївна

2 місце – Ізосімова Оксана Олексіївна

2 місце – Лахно Володимир Анатолійович

2 місце – Шумейко Володимир Юрійович

2 місце – Щепотін Ярослав Євгенович

3 місце – Пащенко Діана Сергіївна 

3 місце – Куркін Дмитрій Юрійович

3 місце – Сікорський Ігор Андрійович

 

Візуальне програмування: Навчальний додаток

1 місце – Корчовий Максим Выталыйович

2 місце – Родінко Ольга Павлівна

2 місце – Троценко Дарина Юріївна

3 місце – Ворона Дмитро Михайлович

3 місце – Сасіна Юлія Олександрівна

3 місце – Смоловий Дмитро Сергійович

 

Веб-дизайн: Графічне оформлення

1 місце – Jemielniak Dariusz

2 місце – Айнутдинов Дмитрий Николаевич

3 місце – Ізосімова Оксана Олексіївна

3 місце – Колеснікова Дар’я Євгеніївнаи

3 місце – Житлов Гліб Юрійович

3 місце – Котовський Гліб Валерійович